تبلیغات
کتابخانه عمومی دالکی

کتابخانه عمومی دالکی
كتاب معلمی است كه بدون عصا و تازیانه ما را تربیت می كند.  
قالب وبلاگ
درباره پایگاه

پایگاه مجلات تخصصی نور از مجموعه پایگاه های مركز تحقیقات كامپیوتری علوم اسلامی است که وظیفه شناسایی و عرضه مجلات تخصصی علوم انسانی و اسلامی را بر عهده دارد .

بر كسی پوشیده نیست كه امروزه مجلات - به ویژه در حوزه موضوعات تخصصی -  به یکی از مهمترین ابزارهای تولید، عرضه، نقد و استفاده از علوم تبدیل شد­ه­اند.

با ورود اینترنت به عرصه اطلاع رسانی علمی، این كاركرد ابعاد گسترده­تری یافته و این امكان فراهم شده است تا بسیاری از مجلات نیز با به کار گیری ابزار جدید به شکلی نو و کارآمدتر در اختیار محققان قرار گیرند.

در همین راستا شبکه جهانی نور وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی از سال 1377 اقدام به عرضه مجلات مربوط به علوم اسلامی و علوم انسانی بر روی پایگاه حوزه  نمود. استقبال کاربران از یك سو و قابلیتهای روز افزون مورد نیاز متخصصان مراجعه کننده از سوی دیگر، این شبكه را بر آن داشت تا با راه اندازی «پایگاه مجلات تخصصی نور» پاسخگوی این نیاز باشد.

آنچه در این پایگاه عرضه شده است حاصل تلاش بی وقفه همکاران شبکه جهانی نور و متخصصان فنی این شبکه از مهرماه سال 1384 تا کنون می­باشد.

ایجاد گسترده ترین و کاملترین آرشیو مجلات و مقالات علوم انسانی و علوم اسلامی در اینترنت یكی از مهمترین   اهدف راه اندازى پایگاه مجلات تخصصى بو ده است.

درج هزاران شماره از صدها عنوان مجله تخصصی در قالب موضوعات مختلفی چون: «قرآن و حدیث»، «فلسفه، کلام و عرفان»، «فقه، اصول و حقوق»، «کتابداری و اطلاع رسانی»، «روان شناسی»، «اقتصاد»، «هنر»، «مدیریت»، «حقوق»، «علوم انسانی» و ...  این پایگاه را به یکی از مهمترین بانکهای اطلاعات مجلات در زمینه علوم اسلامی و علوم انسانی تبدیل کرده است. از جمله ویژگی­های مهم این پایگاه، ارائه کلیه مجلات دارای رتبه علمی - پژوهشی در زمینه علوم انسانی است که به لطف خدا ورود اطلاعات این گونه مجلات نیز به پایان رسیده است.

تهیه مجلات کهن و قدیمی در موضوعات فوق، و درج بایگانی کاملی از این مجلات از جمله ویژگیهای مهم این پایگاه است؛ که می­تواند نوید بخش تحولی نوین در عرصه اطلاع رسانی مجلات باشد.

بخش آمار و ارقام پایگاه، روشنگر دستاورد بزرگ آن می باشد.

 

برخی از قابلیت های فراهم آمده در پایگاه مجلات:

 

الف   _  ارائه مجلات به صورت تمام متن و تمام تصویر

ب     _   download مقالات دلخواه با فرمتهای pdf و html

ج      _  جستجوی ساده و پیشرفته  با دامنه های مختلف

د      _  بانک اطلاعات صاحبان آثار

ه      _  نقد مقاله­های مجلات و مشاهده نقدهای دیگران

و      _  برگزیدن و دسته بندی مجلات دلخواه

ز      _  لیست پستی جهت اطلاع از آخرین اخبار در حوزه­های مرتبط با كار پایگاه

 

حقوق نشر:

 

شبکه اطلاع رسانی نور برای ارائه کلیه مجلات عرضه شده در پایگاه، مجوز لازم را از صاحبان مجلات در اختیار دارد. طبق توافق صورت گرفته با مجلات کاربران پایگاه نیز می­توانند از مطالب عرضه شده برای استفاده­های شخصی و یا عرضه به دوستان خود استفاده کنند، اما عرضه تجاری و یا عمومی مطالب موجود در پایگاه منوط به اجازه صاحبان مجلات و شبکه اطلاع رسانی نور - که فایلهای الکترونیکی مجلات را تهیه نموده است – میباشد.

 

نکته:

نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذر از فراز و نشیب های گوناگون و با مجاهدت اقشار مختلف در همه زمینه­ها، بحمد الله تثبیت گشته و طرح افکار و نظرات معارض، به لطف الهی هیچگونه آسیب و گزندی به پایه های مستحکم نظری و ایدوئولوژیک این حکومت الهی نخواهد رساند؛ بنابراین عرضه مجلات و مقالات گوناگون در پایگاه که بیانگر آراء و اندیشه های مختلف و گاه معارض هستند فقط در چارچوب اطلاع رسانی و تسهیل دسترسی محققان به منابع بوده و لزوما به معنای تأیید صاحبان اثر و یا محتوای مقالات آنها نیست.

بدیهی است این پایگاه در مورد مجلات دارای مجوز  از جایگاه اطلاع رسانی عمل کرده و هیچ گونه مسئولیتی نسبت به محتوای آن ندارد.

 

درخواست:

پایگاه مجلات تخصصی نور برای ارتقای کیفیت خدمات خود نیازمند همفكری و همكاری تمامی كاربران گرامی است تا با  طرحها، پیشنهادها و انتقادهای خود ما  را در پیمودن این مسیر و برداشتن گامهای مؤثرتر در راه اشاعه فرهنگ اسلامی و شیعی یاری نمایند.

 

ارتباط از طریق پیغامگیر روی خط یاهو:   noormags@yahoo.com  

پست الکترونیک:                                 info@noormags.com

پایگاه مجلات تخصصی نور

www.noormags.com

  پایگاه مجلات تخصصی علوم اسلامی و علوم انسانی نور در سال 1384به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی/ معاونت شبکه اطلاع‌رسانی نور، به  منظور تسهیل و ترویج امر پژوهش و با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی گسترده از مجلات حوزه علوم اسلامی و انسانی، پایه‌ریزی گردید.

این پایگاه با در برداشتن  هزاران شماره مجله در صدها  عنوان از مجلات کهن تا امروز، به گنجینه ای گرانبها و بستری مناسب برای پژوهش تبدیل گردیده است. این پایگاه علاوه بر عرضه و امکان ذخیره‌سازی مجلات به صورت تمام‌متن و تمام‌تصویر ( Full Text & Full Image )، قابلیت‌هایی چون: جستجو، نقد، برگزیدن و مدیریت مقالات و نیز اطلاعات مربوط به صاحبان آثار را در اختیار کاربر قرار می دهد.

  صفحه نخست پایگاه

  در یک تقسیم بندی کلی می توان گفت: صفحه نخست پایگاه از قسمت هایی چون: کلیدهای اجرایی برنامه، تازه های مجلات، مقالات، اخبار، مناسبت ها و بنرهای تبلیغاتی تشکیل شده است.

با ورود به این صفحه، تقریباً تمامی قسمت های کلیدی در دسترس شما قرار می گیرد. این بخش ها به ترتیب عبارت اند از:

قسمت میانه در بالای صفحه، بنر تبلیغاتی برخی از مجلات موجود در پایگاه قرار دارد که با جابه‌ جایی در صفحات پایگاه، تصویر جدید، جایگزین تصویر قبل می گردد.

در سمت راست، آرم مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی با قابلیت لینک به پایگاه رسمی آن ( www.noorsoft.org ) قرار دارد که در واقع، وابستگی پایگاه مجلات تخصصی نور را نسبت به آن نشان می دهد و در سمت چپ، آرم پایگاه مجلات با قابلیت لینک به صفحه نخست ( Home Page ) قرار دارد که امکان برگشت به صفحه اصلی را فراهم می آورد.

در ردیف پایین تر، در قسمت میانه، سه کلید اصلی: نمایش، جستجو و صاحبان آثار قرار دارد که به وسیله هر یک از آنها دسترسی به مجلات و در نهایت به مقالات ممکن می شود.

در قسمت چپ چهار شکل گرافیکی قرار دارد که به ترتیب برای: لیست پستی، راهنمای پایگاه، درباره پایگاه و تماس با ما، در نظر گرفته شده است. و در صورتی که مقالاتی توسط کاربر برگزیده شده باشد، پوشه «برگزیده ها» نیز به آن اضافه می گردد.

در قسمت راست کلیدهای یاد شده، چند شکل گرافیکی مشاهده می شود که برای حفظ تقارن با سمت چپ صفحه در نظر گرفته شده است.

حال، هر یک از این موارد را توضیح می‌‌دهیم:

  1 . مقالات برگزیده

با فشردن اشاره‌گر ماوس بر این شکل، صفحه مربوط به مقالات برگزیده باز خواهد شد. توضیح این مطلب، در جای خود خواهد آمد.

 

2. لیست پستی

لازمه استفاده از این قسمت، زدن تیک مخصوص «لیست پستی» در فرم عضویت است.

شما می‌‌توانید با وارد کردن کلمه و رمز عبور پایگاه، از مجلات، موضوعات رایگان و تازه ترین مقالات باخبر شوید. امکان تغییر محدوده اشتراک و نیز لغو اشتراک در این قسمت وجود دارد.

در قسمت «کاربر جدید» با وارد کردن پست الکترونیکی خود و زدن تکمه ارسال، نامه ای برای شما ارسال می‌ شود که با تأیید نهایی و انتخاب موضوعات مورد نظر، در ردیف مشترکان لیست پستی قرار می‌ گیرید.

در صورتی که رمز عبور را فراموش کرده اید، نشانی پست الکترونیکی خود را در قسمت «رمز عبور خود را فراموش کرده ام» نوشته، مجدداً آن را دریافت کنید.

  3. راهنمای پایگاه

با باز کردن صفحه مربوط به این قسمت، راهنماییِ لازم در مورد پایگاه ارائه خواهد شد.

 

4. درباره پایگاه

در این صفحه، معرفیِ کوتاهی از چگونگی شکل گیری، اهداف و قابلیت های پایگاه در اختیار شما قرار می گیرد.

  5. تماس با ما

پایگاه مجلات تخصصی علوم اسلامی و انسانی نور به  منظور تکمیل و کارآمدتر کردن پایگاه، آماده دریافت پیشنهادها یا انتقادهای شما پژوهشگران است. شما می توانید با نشانی info@noormags.com تماس بگیرید و در صورت روی خط بودن، با یاهو مسنجر با ما در ارتباط باشید.

  

نوار وضعیت

نوار موجود در پایین سه بخش اصلی پایگاه، شامل موارد ذیل است:

1. معرفی نام کاربر، که نشان دهنده عضویت شما با پایگاه است.

2. گزینه تغییر رمز، که امکان تغییر رمز دریافتی از سیستم را به رمز دلخواه فراهم می آورد.

2. گزینه خروج از سیستم، که هنگام خروج از پایگاه روی آن تقه زده می شود؛ زیرا در غیر این صورت، تا چند دقیقه امکان اتصال مجدد وجود نخواهد داشت. شما می توانید رمز خود را از این طریق تغییر دهید.

3. تاریخ جاری سیستم.

4. گزینه ارسال اشکال: شما می توانید پس از فشردن اشاره‌گر ماوس  روی این گزینه، فرم مربوطه را تکمیل نموده و اشکال موجود را ثبت و ارسال کنید و منتظر جواب مدیر پایگاه در کوتاه ترین زمان باشید.

  ورود به سیستم

ورود به سیستم شامل کلمه و رمز عبور ضرورت اشتراک در پایگاه را گوشزد می کند و فرم «عضویت»، پاسخگوی این نیاز خواهد بود.

  بخش های دیگر صفحه نخست پایگاه عبارت اند از:

تازه های عناوین مجلات و شمارگان، مقالات و اخبار.

قسمت آمار و اطلاعات نیز آخرین دستاوردهای این پایگاه را نشان خواهد داد.

 

عضویت

با فشردن اشاره‌گر ماوس  روی گزینه «عضویت»، صفحه  مربوط به آن باز شده، اطلاعات لازم در مورد نحوه تهیه آن ارائه می دهد.

http://www.noormags.com/View/Pages/FreeAccount.aspx

این فرم اطلاعاتی شامل: نام، نام خانوادگی، کلمه عبور پیشنهادی (حداقل پنج کارکتر)، پست الکترونیکی، رشته تحصیلی و تلفن تماس شما را خواهد خواست. با تیک زدن کنار «مشترک لیست پستی»، همه ماهه، گزارشی از آخرین دستاوردهای پایگاه به پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.

  نکته:

1-        از آنجا که ایجاد عضویت به طور خودکار توسط پایگاه صورت می‌گیرد، درج مشخصات به  طور صحیح و ارائه نشانی پست الکترونیکی فعال، جهت دریافت کلمه و رمز عبور، الزامی است.

2-        برای تغییر رمز دریافتی، کافی است بعد از ورود به پایگاه، روی تکمه «تغییر رمز» تقه بزنید؛ در این صورت، صفحه باز شده، امکان تغییر رمز را فراهم می آورد. http://www.noormags.com/View/Pages/ChangePass.aspx

  بخش های اصلی پایگاه

  1. نمایش

  در این بخش می توانید با فشردن اشاره‌گر ماوس روی گزینه های «فهرست الفبایی» و «فهرست موضوعی»، به مجلات دسترسی پیدا کنید؛ البته صفحه به صورت پیش فرض، فهرست موضوعی را نمایش می دهد. http://www.noormags.com/View/Magazine/MagazineByCategory.aspx

چنان که مشاهده می کنید، مجلات موجود، در موضوعات مختلفی طبقه بندی شده اند. با فشردن اشاره‌گر ماوس روی هر موضوعِ انتخابی، مجلات مربوط به آن، نمایش داده می شود.

در صورت انتخاب فهرست الفبایی، جدول حروف نمایان شده و مجلاتی که عنوان آنها با حرف «آ» آغاز گردیده است، به همراه گزارشی از تعداد شمارگان موجود در پایگاه به نمایش درمی آید. http://www.noormags.com/View/Magazine/MagazineByChar.aspx

کلید «فهرست شماره ها» وظیفه مرتب‌سازی و نمایش شمارگان مجله بر اساس سال انتشار را بر عهده دارد؛ به این ترتیب که شماره های جدید در ردیف بالا قرار می گیرد. د در ردیف بالا قرار می گیرد. http://www.noormags.com/View/Magazine/MagazineByCategory.aspx?MagazineId=301&CategoryId=10

 

با انتخاب مجله مورد نظر، فهرست مقالات و پدیدآورندگان آن با قابلیت لینک به دیگر آثار ایشان به همراه گزینه هایی چون: «مستند» (شامل چکیده و کلید واژه)، «برگزیدن» جهت ارسال مقاله به بخش قفسه مقالات با امکان مدیریت آن، گزینه «نقد مقاله» و گزینه «دریافت» مشاهده می شود که امکانات ویژه ای را برای بهره برداری از محتوای پایگاه فراهم می آورد.

اطلاعاتی همچون: تعداد صفحات مقاله و جایگاه آن در مقابل هر مقاله به  چشم می خورد.

پس از فشردن اشاره‌گر ماوس روی مقاله انتخاب شده، تصویر صفحه اول آن باز می شود و مانند تصویرهای دیگر، امکان ارسال به پست الکترونیکی، چاپ و ذخیره سازی آنها به  صورت تک‌صفحه فراهم خواهد بود.

گزینه «مقاله قبل» و «مقاله بعد»، حرکت بین مقالات را ممکن می سازد. همچنین در قسمت پایین عنوان مقاله، فهرست جاری آن در اختیار شما قرار می گیرد.

برای حرکت میان صفحات، چند راه وجود دارد:

الف ـ استفاده از نوار پیمایش صفحات در قسمت پایین صفحه که با انتخاب هر صفحه از آن، می توان مجله را ورق زد و به قبل و بعد حرکت کرد.

ب ـ انتخاب گزینه «صفحه بعد» یا «صفحه قبل»، صفحات قبل یا بعد همان مقاله در اختیار شما قرار خواهد گرفت. (تفاوت این روش با شیوه قبلی در جایی است که مقاله در صفحاتی ناپیوسته قرار داشته باشد.)

ج ـ درج شماره صفحه در خانه «برو به صفحه» در قسمت بالای نوار پیمایش، با صرف کمترین وقت و هزینه، صفحه مورد نظر را در دسترس شما قرار خواهد داد.

 

کلیدهای جانبی مقالات:

  1. مستند

پنجره مربوط به این قسمت، علاوه بر نمایش مسیر جاری مقاله، تعداد صفحه و جایگاه آن در مجله، نام پدیدآورنده، نمایه، کلمات کلیدی و چکیده آن را در اختیار شما قرار می دهد.

  2. برگزیدن:

این قسمت شبیه بخش Favorites شامل مقالاتی است که شما آنها را برای مراجعات بعدی انتخاب کرده و در دسترس قرار می دهید. این اطلاعات برای هر مشترک به  صورت جداگانه نگهداری می شود.

پس از فشردن اشاره‌گر ماوس  روی این گزینه، صفحه‌ای مشتمل بر چهار کلید، یک جدول و اطلاعات مربوط به کلید «فهرست برگزیده ها» به نمایش در خواهد آمد.

کلیدهای چهارگانه عبارت اند از:

1. فهرست برگزیده‌ها، که نتیجه فعالیت های قبلی شما را در این قسمت با امکان لینک نمایش می دهد.

2. مدیریت برگزیده ها، که برای حذف و انتقال مقاله از یک گروه به گروه دیگر، تولید یک گروه جدید یا حذف آن و اصلاح نام یک گروه، در نظر گرفته شده است.

3. ذخیره فایل برگزیده یا Export ، که با ورود به این صفحه، با تیک  زدن کنار هریک از مقالات، ارسال نشانی آن مقاله به سیستم یا پست الکترونیکی ممکن می شود.

4. درج برگزیده ها یا Import ، که علاوه بر نمایش مقالات برگزیده و گزارش کوتاهی از تعداد آن، ظرفیت باقیمانده و زمینه اضافه کردن مقالات خارج از پایگاه به مقالات موجود در گروه مورد نظر را، از طریق Browse فراهم می آورد.

  3. نقد مقاله

این گزینه، ضمن نمایش مسیر جاری مقاله و نقد دیگران، امکان ارسال نقد بر مقاله حاضر را فراهم می آورد.

  4. دریافت

با فشردن اشاره‌گر ماوس روی گزینه دریافت، مرحله ذخیره سازی فایل آغاز می شود.

در صفحه باز شده، گزارشی از مدت اشتراک، اعتبار باقیمانده و مقالات ذخیره  شده ارائه شده است. همچنین امکان ذخیره سازی به دو گونه pdf و html وجود دارد.

از آنجا که همه مقالات دارای فایل pdf هستند، به  طور قطع، کلید مربوط به آن فعال خواهد بود؛ ولی گزینه html ممکن است در مواردی خاموش باشد؛ به این معنا که html مقاله یاد شده، در دست تولید است.

  چگونه مقاله انتخابی را دریافت و باز کنیم؟

با فشردن اشاره‌گر ماوس روی یکی از دو گزینه: «دریافت فایل html » یا «دریافت فایل pdf »، روی گزینه « save » تقه  زده، مسیر ذخیره سازی را تعیین کنید.

فایل دریافتی را می‌توان به  صورت پیش فرض یا با نام دلخواه ذخیره کرد.

از آنجا که فایل ذخیره شده به  صورت zip است، باید برای باز کردن آن، نرم افزارهایی چون: « winrar » یا « winzip » و برای مشاهده فایل pdf ، نرم افزار « acrobatreader » روی سیستم نصب شده باشد.

فایل zip مربوط به pdf فقط دارای یک فایل pdf است که در صورت وجود نرم افزار acrobat ، با فشردن اشاره‌گر ماوس  روی آن باز خواهد شد؛ اما فایل zip مربوط به html دارای سه فایل با پسوند xml ، xsl و css است. فایلی که پسوند xml دارد فایل اصلی است که با کمک دو فایل دیگر ـ که در تمام موارد دریافت، مشترک است ـ با internet explorer که محیطی قابل چاپ، اما غیر قابل ویرایش است، باز می شود. در صورت نیاز، با انتقال آن به محیط MS-Word ، امکان ویرایش نیز فراهم می آید.

  2. جستجو

«جستجو»، مهم ترین بخش پایگاه است. با طبقه بندی خاصی که روی مقالات در دامنه های مختلف صورت پذیرفته، این بخش قابلیت منحصر به فردی برای پایگاه ایجاد کرده است.

جستجو به دو گونه: ساده یا پیشرفته امکان پذیر است. در نوع پیشرفته، استفاده از عملگرهای منطقی «و»، «یا» و «بدون»، کمک شایانی به شما خواهد کرد. http://www.noormags.com/View/Search/Search.aspx
جستجو می‌تواند بر حسب «دامنه موضوع» در پانزده گروه، بر حسب «دامنه جایگاه» در چهار گروه و بر حسب «دامنه نوع» در یازده گروه با امکان مرتب سازی آن بر حسب میزان ارتباط، و در نوع پیشرفته آن بر اساس تاریخ انتشار مجله، صورت پذیرد.

طبقه بندی مقالات و ایجاد دامنه با جمع بندی کلی از تقسیمات صورت گرفته در مجلات موجود، ضوابط و مشخصات خاص خود را دارد که ممکن است در مواردی با برداشت شما تفاوت داشته باشد.

شما می توانید در هر یک از دامنه های موجود، به  صورت گزینشی عمل کرده، یا با انتخاب گزینه «همه موارد» محیط جستجو را توسعه دهید.

در جستجوی ساده، با وارد کردن کلمه و فشردن اشاره‌گر ماوس  روی کلید مربوطه، نتیجه به دست آمده به نمایش درخواهدآمد. همچنین می توانید نمایش تعداد نتیجه در هر صفحه را، از نوار آبشاری موجود، بین: 10، 20، 30 و 50 مورد تعیین کنید.

پس از انجام جستجو، نتایج به  دست آمده، بر اساس میزان ارتباط آن با کلمه مورد نظر و بر حسب تکرار، مرتب می شود. http://www.noormags.com/View/Search/Search.aspx

با فشردن اشاره‌گر ماوس  روی نتیجه به  دست آمده، تصویر آن مقاله به همراه نوار پیمایش صفحات دیگری که دارای کلمه مورد جستجو است نمایان می شود. همچنین امکان حرکت سریع به قبل، به تعداد 10 صفحه و دیدن اولین و آخرین نتیجه در این صفحه در نظر گرفته شده است.

  3 . صاحبان آثار

این بخش، فهرست کاملی از پدیدآورندگان مقالات را به همراه نشانی پست الکترونیکی شان، بر اساس حروف الفبا ارائه می دهد. http://www.noormags.com/View/Creator/CreatorList.aspx

شما می توانید با استفاده از جدول حروف الفبا یا درج نام پدیدآورنده در قسمت جستجو، مقالات مربوط به هریک و نیز تعداد آن را ملاحظه کنید.

استفاده از نوار پیمایش در قسمت پایین صفحه، مروری کلی بر مجموع پدیدآورندگان را ممکن می سازد.

پس از فشردن اشاره‌گر ماوس روی نام پدیدآورنده، مقالات مربوط به ایشان به همراه مسیر جاری آن ـ که در کدام عنوان و در چه شماره ای قرار دارد ـ با قابلیت لینک، به نمایش در می آید.

  تماس با ما

پایگاه مجلات تخصصی علوم اسلامی و انسانی نور در راستای تکمیل و کارآمد تر نمودن پایگاه، آماده دریافت پیشنهاد، انتقاد و ارسال اشکال شما می باشد. به این منظور شما می توانید با پست های الکترونیکی زیر با ما در ارتباط باشید:

ارتباط با مدیر پایگاه: webmaster@noormags.com
ارسال اشکالات محتوایی: info@noormags.com
پشتیبانی (پاسخگویی به مشکلات عضویت): support@noormags.com
پشتیبانی روی خط (یاهومسنجر): noormags@yahoo.comطبقه بندی:
برچسب ها: نورمگز، معرفی نورمگز، معرفی پایگاه مجلات تخصصی نور،
[ دوشنبه 7 آذر 1390 ] [ 08:22 ق.ظ ] [ مسئول کتابخانه مدیر وبلاگ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


این وبلاگ در هفته کتاب سال89 راه اندازی شد.
سعی می شود در آن مطالبی راجع به كتابداری و نیز شهر دالكی و یا سایر شهرهای استان بوشهر و همچنین مطالبی سودمند در همه زمینه ها ارائه گردد.
برداشت با ذکر منبع آزاد است.

ساعت کار کتابخانه :

7:30 الی 19

شرایط عضویت
- عضویت در كتابخانه منوط به احراز شرایط زیر است:
الف: تكمیل برگ در خواست
ب : پرداخت حق عضویت سالانه(5500تومان)
ج : ارائه شناسنامه یا كارت شناسایی معتبر
د : یك قطعه عكس

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب