تبلیغات
کتابخانه عمومی دالکی

کتابخانه عمومی دالکی
كتاب معلمی است كه بدون عصا و تازیانه ما را تربیت می كند.  
قالب وبلاگ

نام کتاب:زمین عشق

نویسنده : زینب ابوکهکی

ناشر : گلسار

خلاصه:

موضوع کتاب عشق دختری است به نام ساحل به بازیکن معروف فوتبال که شایان نام دارد ، عشق شایان چند سالی است که مهمان دل ساحل است و تنها راه دیدار با شایان دیدن بازیهای او و خواندن مطالبی درباره ی او از طریق روزنامه است . در یکی از روزها ارسلان پسر خاله ی ساحل که مانند برادر ساحل است روزنامه ای برای ساحل می خرد که حاوی خبر ازدواج شایان است و ساحل را تا مرز جنون می برد .بعد از بهبودی ساحل تصمیم می گیرد شایان را فراموش کند و در همین شرایط بحرانی پسر دایی اش فرخ به خواستگاری اش می آید و ساحل به او جواب مثبت می دهد و با فرخ نامزد می شود ولی نمی تواند شایان را فراموش کند. و خود را آماده ی دادن جواب منفی به فرخ می کند اما تصادف کرده و بینائیش را از دست می دهد و فرخ نامزدی را به هم می زند، ساحل برای بهبودی راهی سفر خارج می شود. در همین روزها پدرش به او اطلاع می دهد که دوست قدیمی اش را پیدا کرده ، وقتی ساحل با شایان روبرو می شود می داند که شایان پسر دوست پدرش است که نام خانوادگی اش را عوض کرده و هرگز ازدواج نکرده ، پس از سوء تفاهم های فراوان بالاخره با هم نامزد می شوند و شایان اعتراف می کند که فوتبال را به خاطر عشق به ساحل انتخاب کرده است. از طرفی شایان پس از انجام آزمایش متوجه می شود که هرگز پدر نخواهد شد و ساحل این موضوع را می پذیرد اما پس از ازدواج ساحل متوجه می شود که باردار است و ...


نام کتاب: یاران شیدای حسین بن علی (ع)

نویسنده: استاد مرتضی آقا تهرانی

ناشر: کتاب یوسف

 

معرفی:

در فصل اول کتاب نویسنده به بیان تاریخچه ای از وضعیت اعراب در دوره پیش از اسلام تا زمان امام حسین (ع) پرداخته است و در فصلهای بعدی منزلگاههای مسیر حرکت امام حسین(ع) را معرفی کرده در سایر قسمتهای کتاب سفیران و اصحاب امام و نحوه شهادت آنها تک تک بیان شده ودر پایان نیز روایت کنندگان عاشورا را معرفی می کند.


نام کتاب: سینمای سلطه

نویسنده: مجید صفا تاج

ناشر: سفیر اردهال

 

معرفی :

کتاب سینمای سلطه به سیطره صهیونیسم بر صنعت سینما اشاره دارد و اینکه چگونه از این ابزار برای گسترش نفوذ خود بر جهان استفاده می کند.در یکی از بخشهای کتاب اسامی مشهور ترین بازیگران صهیونیسم هالیوودی آورده شده و خلاصه ای از فعالیتها وچگونگی ورود آنها به صحنه سینمای هالیوود بیان شده است.


نام کتاب : روی ماه خداوند را ببوس

نویسنده : مصطفی مستور

ناشر : مرکز

 

خلاصه :

داستان کتاب مربوط به پسری است به نام یونس که در حال آماده کردن پایان نامه ی دکترای خود می باشد وی که لیسانس فلسفه و فوق لیسانس جامعه شناسی خوانده ، اکنون پایان نامه ی دکترای پژوهشگری اجتماعی خود را با موضوع تحلیل جامعه شناختی خودکشی دکتر پارسا تهیه می کند. دکتر پارسا که فیزیکدان برجسته ی ایرانی با تالیفات مختلفی بوده دو سال قبل خود را از طبقه هشتم یک برج پرت کرده و خودکشی می کند.

یونس دلبسته دختری است به نام سایه که پدرش شرط ازدواج آنها را پایان دوره دکترای یونس قرار داده است. اکنون که تنها دوماه به اتمام وقت ارائه پایان نامه باقی نمانده او که پسری مومن و معتقد است هیچ مدرکی که به دست نیاورده بماند، در وجود خدا هم شک کرده و ...   

 

 

 

 

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


این وبلاگ در هفته کتاب سال89 راه اندازی شد.
سعی می شود در آن مطالبی راجع به كتابداری و نیز شهر دالكی و یا سایر شهرهای استان بوشهر و همچنین مطالبی سودمند در همه زمینه ها ارائه گردد.
برداشت با ذکر منبع آزاد است.

ساعت کار کتابخانه :

7:30 الی 19

شرایط عضویت
- عضویت در كتابخانه منوط به احراز شرایط زیر است:
الف: تكمیل برگ در خواست
ب : پرداخت حق عضویت سالانه(5500تومان)
ج : ارائه شناسنامه یا كارت شناسایی معتبر
د : یك قطعه عكس

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب